FoRuM GrAcZy Na CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP...

CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP NaJlEpSzE pOkOjE nA WP

Ogłoszenie

Witaj na Forum Graczy i Adminków CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP... ;) Prosimy o rejestrację na nickach na których gracie na Piłeczce. Prosimy o częste zaglądanie tutaj ponieważ będą pojawiały się tutaj różne nowości, konkursy itp :) Nie możecie stracić takiej szansy ;) Wszelkie ważne informacje będą zamieszczane tutaj, nie jak do tej pory w powitaniu w pokoju :) Konkurs na Adminów CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP... trwa :) Szczegóły w kategorii konkursy :) Niedługo rusza Liga Graczy i Adminów CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP. Wkrótce chętni będą mogli zapisać się do ligi. Przypominamy Oficjalnych Turniejach CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP... Rozgrywajcie swoje mecze i grajcie fair play ;) Zamieszczajcie także swoje fotki w galerii ;) Możecie także jakieś inne ;))) Forum jest stale w trakcie tworzenia więc jeśli coś nie działa poprawnie prosimy o wyrozumiałość i poinformowanie o tym administratora forum w specjalnie stworzonej do tego kategorii :)

#1 Dzisiaj 10:31:20

AndrzejP1990

Administrator

10815701
Zarejestrowany: 2007-06-21
Posty: 83
Punktów :   
WWW

Co sądzicie o naszych adminkach na CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP

Wyrażajcie swoje opinie na temat adminów w CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP-TySiAc 

Offline

 

#2 Dzisiaj 10:31:20

Ghostriders8

Moderator

Zarejestrowany: 2007-06-21
Posty: 245
Punktów :   

Re: Co sądzicie o naszych adminkach na CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP

  JESTEM TAKI JAKI JESTEM ALE JESTEM

Offline

 

#3 Dzisiaj 10:31:20

AndrzejP1990

Administrator

10815701
Zarejestrowany: 2007-06-21
Posty: 83
Punktów :   
WWW

Re: Co sądzicie o naszych adminkach na CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP

  to dobrze ze taki jestes

Offline

 

#4 Dzisiaj 10:31:20

amazonka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-21
Posty: 24
Punktów :   

Re: Co sądzicie o naszych adminkach na CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP

Jestem wredna ale zawsze dojde do celu a przede wszystkim liczy sie u mnie lad i porzadek:P

Offline

 

#5 Dzisiaj 10:31:20

*_FireMan_*

Zbanowany

7161108
Call me!
Skąd: Ujście
Zarejestrowany: 2007-06-21
Posty: 56
Punktów :   

Re: Co sądzicie o naszych adminkach na CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP

Andrzeju jak Ci wiadomo jestem ADMINkiem na pokojach publicznych  ale na innym Niczku  ale chetnie pomagałem kazdemu Adminkowi z CoCa-CoLi jednak ostatnimi czasy ktoś powiedział mi , ze niechce abym Wchodził na tysia i niema sie madrowac wiec postanowiłem nie pomagać juz nikomu  bo  po co za to że komus pomoge mam wylatywac z pokoiku jak ktos bedzie mial jakis probleki niech pisze na moje gg  tylko w taki sposób wybrałem na to bu pomagać innym 7161108


Tu sie pali jak cholera , jak cholera jak cholera,ogień wali jak cholera niewiadomo skąd


Pozdro "Fire"

Offline

 

#6 Dzisiaj 10:31:20

amol3031

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-21
Posty: 3
Punktów :   

Re: Co sądzicie o naszych adminkach na CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP

Chwalę sobie Adminów z 1000 z cocacoli premiership szczególnie missisipi , $amazonke$ ,no i głownego Admina Coli Ghostriders8 no i jeszcze apprrel są to ludzie z wielkim doświadczeniem. nie mam do nich zadnych zastrzen wręcz przeciwnie

Zdązyłem poznać doskonale Admina missisipi
$amazonka$ i Ghostriders8 Takich ludzi własnie sie szuka.

Offline

 

#7 Dzisiaj 10:31:20

*_FireMan_*

Zbanowany

7161108
Call me!
Skąd: Ujście
Zarejestrowany: 2007-06-21
Posty: 56
Punktów :   

Re: Co sądzicie o naszych adminkach na CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP

amol3031 napisał:

Chwalę sobie Adminów z 1000 z cocacoli premiership szczególnie missisipi , $amazonke$ ,no i głownego Admina Coli Ghostriders8 no i jeszcze apprrel są to ludzie z wielkim doświadczeniem. nie mam do nich zadnych zastrzen wręcz przeciwnie

Zdązyłem poznać doskonale Admina missisipi
$amazonka$ i Ghostriders8 Takich ludzi własnie sie szuka.

Amolku głównym Adminem coca-coli  czyli Sa jest  Andrzej1990 a nie jak napisałeś/aś Ghostriders8


Tu sie pali jak cholera , jak cholera jak cholera,ogień wali jak cholera niewiadomo skąd


Pozdro "Fire"

Offline

 

#8 Dzisiaj 10:31:20

amol3031

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-21
Posty: 3
Punktów :   

Re: Co sądzicie o naszych adminkach na CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP

*_FIREMAN_* z tego co mi wiadomo to Ghostriders8 jest prawą ręka AndrzejaJP. On tylko założył ten stol a Ghostriders8 rozkecił cocacole ze swoją żoną znam ich dobrze i to osobiscie wiec dla mnie będzie zawsze Głownym Adminem tysiaca Cocacoli:)

Offline

 

#9 Dzisiaj 10:31:20

wz1203

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-21
Posty: 6
Punktów :   

Re: Co sądzicie o naszych adminkach na CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP

Gram na coli i nie mam zastrzezen do Adminów wszyscy dobrze daja sobie rade. dorka2555 prowadz tak dalej nocne turki napewno bede wpadac!!! Ghostrider , apprel, misi, nimfa9 , iwa , amazona jestescie THE BEST

Offline

 

#10 Dzisiaj 10:31:20

Gryzak

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-21
Posty: 5
Punktów :   

Re: Co sądzicie o naszych adminkach na CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP

Ghostriders8 jest super organizatorem 1000 na cocacoli
W ogóle każdy admin jest miły i dlatego atmosfera na coli jest fajna aż chce sie grać ;p
Pozdrawiam adminów

Ostatnio edytowany przez Gryzak (Dzisiaj 10:31:20)

Offline

 

#11 Dzisiaj 10:31:20

klyziak

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-21
Posty: 2
Punktów :   

Re: Co sądzicie o naszych adminkach na CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP

no ja zaczelem swoja kadecje na coca coli ale bardxzo mi sie podoba prowadzielm jednego turka ale bende prowadzil nieflugo wiecej:d

Offline

 

#12 Dzisiaj 10:31:20

nimfa9

Użytkownik

Skąd: Dolny Slask
Zarejestrowany: 2007-06-21
Posty: 15
Punktów :   

Re: Co sądzicie o naszych adminkach na CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP

Cóż mogę o sobie napisać Jestem Adminem na tysiacu na cocacoli wybrał mnie Ghostriders8 myśle ze spelniam dobrze swoje obowizaki:) Pracuje mi sie ze wszystkimi znakomicie:) Nie mam zadnych uwag do innych adminów. Kocham COCACCOLĘ:angel:

Offline

 

#13 Dzisiaj 10:31:20

dorka2555

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-21
Posty: 59
Punktów :   

Re: Co sądzicie o naszych adminkach na CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP

Jestem na coli tak jak inne osoby, i staramy się być w porządku, mamy bardzo fajnych graczy i to dzięki nim cola jest taka "super pyszna".Atmosfera na coli jest bardzo przyjazna, co wiem, ze nie na wszystkich pokojach tak jest.Pozdrawiam wszystkich adminów a przede wszystkim naszych graczy.

Offline

 

#14 Dzisiaj 10:31:20

missisipii

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-21
Posty: 15
Punktów :   

Re: Co sądzicie o naszych adminkach na CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP

dorka2555 napisał:

Jestem na coli tak jak inne osoby, i staramy się być w porządku, mamy bardzo fajnych graczy i to dzięki nim cola jest taka "super pyszna".Atmosfera na coli jest bardzo przyjazna, co wiem, ze nie na wszystkich pokojach tak jest.Pozdrawiam wszystkich adminów a przede wszystkim naszych graczy.

Doreczko Jestes supcio tak trzymaj:D[img][/img]

Offline

 

#15 Dzisiaj 10:31:20

missisipii

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-21
Posty: 15
Punktów :   

Re: Co sądzicie o naszych adminkach na CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP

Ghostriders8 napisał:

  JESTEM TAKI JAKI JESTEM ALE JESTEM

Ghostku i bron boze sie nie zmieniaj:D Jestes superrrrrrrrrrrrr

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mikimenager2012.pun.pl www.ts2.pun.pl www.pgg.pun.pl www.3zakonyrp.pun.pl www.twierdzazakonow.pun.pl