FoRuM GrAcZy Na CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP...

CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP NaJlEpSzE pOkOjE nA WP

Ogłoszenie

Witaj na Forum Graczy i Adminków CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP... ;) Prosimy o rejestrację na nickach na których gracie na Piłeczce. Prosimy o częste zaglądanie tutaj ponieważ będą pojawiały się tutaj różne nowości, konkursy itp :) Nie możecie stracić takiej szansy ;) Wszelkie ważne informacje będą zamieszczane tutaj, nie jak do tej pory w powitaniu w pokoju :) Konkurs na Adminów CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP... trwa :) Szczegóły w kategorii konkursy :) Niedługo rusza Liga Graczy i Adminów CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP. Wkrótce chętni będą mogli zapisać się do ligi. Przypominamy Oficjalnych Turniejach CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP... Rozgrywajcie swoje mecze i grajcie fair play ;) Zamieszczajcie także swoje fotki w galerii ;) Możecie także jakieś inne ;))) Forum jest stale w trakcie tworzenia więc jeśli coś nie działa poprawnie prosimy o wyrozumiałość i poinformowanie o tym administratora forum w specjalnie stworzonej do tego kategorii :)

#1 Dzisiaj 10:31:20

AndrzejP1990

Administrator

10815701
Zarejestrowany: 2007-06-21
Posty: 83
Punktów :   
WWW

Konkurs na admina CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP?

Pierwszym etapem konkursu jest wpisanie Twojego nicka poniżej dzięki czemu będziemy wiedzieć, że jesteś zainteresowany konkursem.
Kolejnym etapem jest obserwacja Ciebie, Twojego zachowania, stylu rozmawiania z graczami, Twojego kontaktu z nimi, czasu jaki poświęcasz dziennie gra na cocacolapremiership, sprawdzenie Twojego zachowania przed przystąpieniem do konkursu (3 ostatnie miesiące przed rozpoczęciem konkursu).
Etap trzeci nie zostanie ujawniony jak narazie tak samo jak etap czwarty:P
Chcemy abyś był/a sobą, nic na siłę, nic sztucznego. Dzięki temu sprawdzimy czy nadajesz się na Admina cocacolapremiership...?
Zapraszam do wpisywania swoich nicków

Pytania, prośby, propozycje kierujcie proszę do mnie tutaj po przez wiadomości prywatne.
Gwarantuję, że odpowiem na każde pytanie
Pozdrawiam serdecznie

Offline

 

#2 Dzisiaj 10:31:20

amazonka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-21
Posty: 24
Punktów :   

Re: Konkurs na admina CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP?

ALE POTRZEBUJEMY ADMINÓW RZETELNYCH, PRACOWITYCH I ŻEBY CZĘSTO BYLI Z NAMI. JA ZAPRASZAM TAKICH ADMINÓW NA TYSIĄCA COCACOLAPREMIERSHIP:*

Offline

 

#3 Dzisiaj 10:31:20

*_FireMan_*

Zbanowany

7161108
Call me!
Skąd: Ujście
Zarejestrowany: 2007-06-21
Posty: 56
Punktów :   

Re: Konkurs na admina CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP?

chetnie wziął bym udział w konmkursiku jednak  na tysiu niemam żadnych uprawnień  a przede wszystkim adminowanie na publice pochlania mnie zupełnie  to tego dochodzi praca  czyli kompletny brak czasu:( kruca doba jeast dla mnie za kródka:( 24h/ dobe to za malooooooooooooooooooooooooo


Tu sie pali jak cholera , jak cholera jak cholera,ogień wali jak cholera niewiadomo skąd


Pozdro "Fire"

Offline

 

#4 Dzisiaj 10:31:20

*_FireMan_*

Zbanowany

7161108
Call me!
Skąd: Ujście
Zarejestrowany: 2007-06-21
Posty: 56
Punktów :   

Re: Konkurs na admina CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP?

heh popełniłem błąd ort napisałem kródka a powinno byc krótka //lol:): to sa uroki pisania w pospiechu   heh czas do pracy


Tu sie pali jak cholera , jak cholera jak cholera,ogień wali jak cholera niewiadomo skąd


Pozdro "Fire"

Offline

 

#5 Dzisiaj 10:31:20

miszelka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-21
Posty: 2
Punktów :   

Re: Konkurs na admina CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP?

Nie mam glowy do adminowania

Offline

 

#6 Dzisiaj 10:31:20

slonce123453

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-21
Posty: 4
Punktów :   

Re: Konkurs na admina CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP?

ja bardzo lubię tysiąca ale chyba nie poradzę z kolejnym adminowaniem:D

Offline

 

#7 Dzisiaj 10:31:20

AndrzejP1990

Administrator

10815701
Zarejestrowany: 2007-06-21
Posty: 83
Punktów :   
WWW

Re: Konkurs na admina CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP?

Wpisujcie swój nick, CI którzy chcieli by zostać u nas w pokoju CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP-TySiAc Adminami... roztrzegniecia bedą pod koniec października... I tak co miesiąć...

Offline

 

#8 Dzisiaj 10:31:20

*_FireMan_*

Zbanowany

7161108
Call me!
Skąd: Ujście
Zarejestrowany: 2007-06-21
Posty: 56
Punktów :   

Re: Konkurs na admina CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP?

mnie  w to prosze nie mieszac ja tu tylko klikam a jak jest potrzeba to pomoge kazdemu z adminów jak  równiez pomoge utrzymac to  forum w FORMIE


Tu sie pali jak cholera , jak cholera jak cholera,ogień wali jak cholera niewiadomo skąd


Pozdro "Fire"

Offline

 

#9 Dzisiaj 10:31:20

AndrzejP1990

Administrator

10815701
Zarejestrowany: 2007-06-21
Posty: 83
Punktów :   
WWW

Re: Konkurs na admina CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP?

oj Fire, Fire

Offline

 

#10 Dzisiaj 10:31:20

*_FireMan_*

Zbanowany

7161108
Call me!
Skąd: Ujście
Zarejestrowany: 2007-06-21
Posty: 56
Punktów :   

Re: Konkurs na admina CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP?

miszelka napisał:

Nie mam glowy do adminowania

w kazdym z nas siedzi taki maly admin  a to czy potrafimy korzystac z jego podpowiedzi to juz inna historia... natomiast w razie jakich kolwiek pytan pisz do mnie z chcecia udziele Ci kilku wskazowek ...rad ....oraz jakby co naucze korzystania z komend i wierze rowniez inni tez pomoga

Ostatnio edytowany przez *_FireMan_* (Dzisiaj 10:31:20)


Tu sie pali jak cholera , jak cholera jak cholera,ogień wali jak cholera niewiadomo skąd


Pozdro "Fire"

Offline

 

#11 Dzisiaj 10:31:20

AndrzejP1990

Administrator

10815701
Zarejestrowany: 2007-06-21
Posty: 83
Punktów :   
WWW

Re: Konkurs na admina CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP?

Fire nie przesadzaj.... ;p

Offline

 

#12 Dzisiaj 10:31:20

maxx009

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-21
Posty: 26
Punktów :   

Re: Konkurs na admina CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP?

witam serdecznie .mam pytanko ile czasu potrzebujecie zeby ktos zostal adminem moze byc w tygodniu co 2 dzien i w wekendy czy nie to moje pytanko i jakie sa zasady bycia adminem bo napewno sa bo moze bym zostal tylko musze wiedziec jakie sa zasady itd.. ok dziekuje   i prasze o odpowiec  pa ciau narka MAXX009

Offline

 

#13 Dzisiaj 10:31:20

maxx009

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-21
Posty: 26
Punktów :   

Re: Konkurs na admina CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP?

amazonka napisał:

ALE POTRZEBUJEMY ADMINÓW RZETELNYCH, PRACOWITYCH I ŻEBY CZĘSTO BYLI Z NAMI. JA ZAPRASZAM TAKICH ADMINÓW NA TYSIĄCA COCACOLAPREMIERSHIP:*

ok

Offline

 

#14 Dzisiaj 10:31:20

Ghostriders8

Moderator

Zarejestrowany: 2007-06-21
Posty: 245
Punktów :   

Re: Konkurs na admina CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP?

witaj maxx jak chcesz adminem zostac napisz do mnie na gg 4480192 to pogadamy

Offline

 

#15 Dzisiaj 10:31:20

sylwek.pl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-21
Posty: 103
Punktów :   

Re: Konkurs na admina CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP?

UWAGA rozpoczely sie zapisy na 2 sezon LIGII,ktora ruszy 01.03.2008r.Zapisy pod numerem GG 448019.Zyczymy wszystkim graczom milej zabawy i samych wygranych.Oraz zapraszamy na turnieje w soboty i w niedziele o 100.000$WG.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pgg.pun.pl www.easyplatoon.pun.pl www.twierdzazakonow.pun.pl www.mikimenager2012.pun.pl www.ts2.pun.pl