FoRuM GrAcZy Na CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP...

CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP NaJlEpSzE pOkOjE nA WP

Ogłoszenie

Witaj na Forum Graczy i Adminków CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP... ;) Prosimy o rejestrację na nickach na których gracie na Piłeczce. Prosimy o częste zaglądanie tutaj ponieważ będą pojawiały się tutaj różne nowości, konkursy itp :) Nie możecie stracić takiej szansy ;) Wszelkie ważne informacje będą zamieszczane tutaj, nie jak do tej pory w powitaniu w pokoju :) Konkurs na Adminów CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP... trwa :) Szczegóły w kategorii konkursy :) Niedługo rusza Liga Graczy i Adminów CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP. Wkrótce chętni będą mogli zapisać się do ligi. Przypominamy Oficjalnych Turniejach CoCa-CoLa-PrEmIeRsHiP... Rozgrywajcie swoje mecze i grajcie fair play ;) Zamieszczajcie także swoje fotki w galerii ;) Możecie także jakieś inne ;))) Forum jest stale w trakcie tworzenia więc jeśli coś nie działa poprawnie prosimy o wyrozumiałość i poinformowanie o tym administratora forum w specjalnie stworzonej do tego kategorii :)

#1 Dzisiaj 10:31:20

*_FireMan_*

Zbanowany

7161108
Call me!
Skąd: Ujście
Zarejestrowany: 2007-06-21
Posty: 56
Punktów :   

to co niepodoba mi sie u Adminów

kochani nabardziej uderzajace jest to ,Admini nie stosuja sie do zaleceń zamieszczonych w KA a przeciez Kodesk Administrora mówi wyrażnie , że Rozdział II

I. Poufność i bezpieczeństwo.

Wszelkie informacje uzyskane w wyniku wykonywania czynności Admina są poufne. Obowiązuje całkowity zakaz przekazywania uzyskanych w ten sposób informacji: graczom, bez wyraźnego powodu Adminom z niższym poziomem uprawnień lub z innych grup językowych oraz Adminom innych gier. Zakaz dotyczy w szczególności:
podawania numerów IP i ID, i innych danych użytkowników serwisu,
podawania graczom czasu trwania ignorów lub banów, za wyjątkiem osoby ukaranej,
wskazywania Admina, który nałożył karę,
podawania tożsamości graczy, mających dwa lub więcej nicków,
podawania nicka lub w inny sposób ujawniania tożsamości dowolnego z Adminów, bez jego zgody.
Wszelkie mogące pojawić się zapytania i wątpliwości w tej kwestii rozstrzyga Superadmin oraz pracownicy Supportu.
Admin nigdy i pod żadnym pozorem nie może podawać nikomu loginu i hasła nicka, na którym administruje, a także zezwalać na korzystanie z tego nicka innym osobom.
Wszelkie próby uzyskania przez graczy powyższych informacji należy z góry uznać za bezcelowe, dając to jasno do zrozumienia.

kolejną sprawa jest to , że są  stosowane komendy ###admin who i ###admin on/off  dotyczy to głównie  Adminow  wlasnie ligowych
poniewaz uwazacie  , że sie znacie i wiecie kto jest Adminkiem w pokoiku oki ale   nie moze być tak , że  jest 4 Adminow i wszyscy mażą kolorkiem i na dodatek  leca z ###autochat on/off a w KA jest wyraznie napisane 

Jak najrzadsze korzystanie z funkcji pisania jako Admin. Nie dyskutuj na żółto i ograniczaj swoje wypowiedzi jako Admin do niezbędnego minimum.
Pisanie na biało. Większość graczy zna nicki Adminów, dlatego też jeśli nie stanowi to dla Ciebie problemu, staraj się odpowiadać graczom jak najczęściej na biało. Buduj wizerunek Admina jako pomocnego gracza, z dodatkowymi uprawnieniami na czacie.
dziekuje za uwage jak znajde chwilke to jeszcze cos to  dopisze choc i tak wiem , ża nikt tego czytał nie bedzie:(


Tu sie pali jak cholera , jak cholera jak cholera,ogień wali jak cholera niewiadomo skąd


Pozdro "Fire"

Offline

 

#2 Dzisiaj 10:31:20

AndrzejP1990

Administrator

10815701
Zarejestrowany: 2007-06-21
Posty: 83
Punktów :   
WWW

Re: to co niepodoba mi sie u Adminów

Fire <graty> spoko temacik... pozdro

Offline

 

#3 Dzisiaj 10:31:20

amazonka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-21
Posty: 24
Punktów :   

Re: to co niepodoba mi sie u Adminów

HM kazdy rządzi tak jak potrafi !!!!!!!

Offline

 

#4 Dzisiaj 10:31:20

AndrzejP1990

Administrator

10815701
Zarejestrowany: 2007-06-21
Posty: 83
Punktów :   
WWW

Re: to co niepodoba mi sie u Adminów

slusznie... Ania masz racje...

Offline

 

#5 Dzisiaj 10:31:20

dorka2555

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-21
Posty: 59
Punktów :   

Re: to co niepodoba mi sie u Adminów

POPIERAM ANI Cię całkowicie ))

Offline

 

#6 Dzisiaj 10:31:20

AndrzejP1990

Administrator

10815701
Zarejestrowany: 2007-06-21
Posty: 83
Punktów :   
WWW

Re: to co niepodoba mi sie u Adminów

no i super ze sie zgadzamy

Offline

 

#7 Dzisiaj 10:31:20

sylwek.pl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-21
Posty: 103
Punktów :   

Re: to co niepodoba mi sie u Adminów

To sa wyjatki jak ktos jeszcze pisze dodatkowo na zolto,, widocznie musi w tym momencie tak zrobic ,,ale ogolnie nikt tak nie robi

Offline

 

#8 Dzisiaj 10:31:20

sylwek.pl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-21
Posty: 103
Punktów :   

Re: to co niepodoba mi sie u Adminów

Dzis zaczyna nasz nowy kolega jako admin Krystian91 ,,,zyczymy mu wszystkiego dobrego ,,samych udanych turkow

Offline

 

#9 Dzisiaj 10:31:20

dorka2555

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-21
Posty: 59
Punktów :   

Re: to co niepodoba mi sie u Adminów

Na żółto pisze prowadzący no i czasami pomocnik

Offline

 

#10 Dzisiaj 10:31:20

sylwek.pl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-21
Posty: 103
Punktów :   

Re: to co niepodoba mi sie u Adminów

DOKLADNIE JAK PISZESZ DORKA

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mikimenager2012.pun.pl www.ts2.pun.pl www.pgg.pun.pl www.easyplatoon.pun.pl www.twierdzazakonow.pun.pl